U jednego z pacjentów szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu przy ulicy Fieldorfa zdiagnozowano gangrenę. Na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy działa w ograniczonym zakresie.
Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa dolnośląskiego informuje, że na czas prowadzonej dezynfekcji Oddział Ratunkowy na SORze szpitala im. Marciniaka działa w ograniczonym zakresie. – Pacjenci proszeni są o korzystanie z SORów innych wrocławskich szpitali – apeluje Nowakowski.
CZYTAJ TEŻ: ZMIANY NA SOR W JEDNYM Z WROCŁAWSKICH SZPITALI. OBSŁUGA PACJENTÓW BĘDZIE LEPSZA?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze