Reklama

Gangrena we wrocławskim szpitalu. Trwa dezynfekcja

21/02/2020 23:03

U jednego z pacjentów szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu przy ulicy Fieldorfa zdiagnozowano gangrenę. Na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy działa w ograniczonym zakresie.

Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa dolnośląskiego informuje, że na czas prowadzonej dezynfekcji Oddział Ratunkowy na SORze szpitala im. Marciniaka działa w ograniczonym zakresie.  – Pacjenci proszeni są o korzystanie z SORów innych wrocławskich szpitali – apeluje Nowakowski.  


CZYTAJ TEŻ: ZMIANY NA SOR W JEDNYM Z WROCŁAWSKICH SZPITALI. OBSŁUGA PACJENTÓW BĘDZIE LEPSZA?

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości