Reklama

Groźny wypadek we Wrocławiu. BMW wpadło do Odry W aucie byli ludzie

29/11/2023 07:54

BMW z dwiema młodymi osobami wpadło do Odry we Wrocławiu. Samochód zatonął, na szczęście kierowca i pasażerka wydostali się wcześniej z pojazdu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 22 na Janówku. Służby otrzymały informację, że osobowe BMW serii 5 driftowało po lodzie, a następnie wpadło do rzeki w okolicy Nabrzeża Janówek. - W środku znajdowały się dwie osoby, które jeszcze przed przybyciem służb wydostały się z pojazdu - relacjonuje mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na szczęście nie doznały one żadnych obrażeń, nie wymagały też pomocy medyków. Kierowca bmw był trzeźwy. Pojazd najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie wyciągnięty z wody.


Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości