BMW z dwiema młodymi osobami wpadło do Odry we Wrocławiu. Samochód zatonął, na szczęście kierowca i pasażerka wydostali się wcześniej z pojazdu.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 22 na Janówku. Służby otrzymały informację, że osobowe BMW serii 5 driftowało po lodzie, a następnie wpadło do rzeki w okolicy Nabrzeża Janówek. - W środku znajdowały się dwie osoby, które jeszcze przed przybyciem służb wydostały się z pojazdu - relacjonuje mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na szczęście nie doznały one żadnych obrażeń, nie wymagały też pomocy medyków. Kierowca bmw był trzeźwy. Pojazd najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie wyciągnięty z wody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze