Reklama

Juniorzy młodsi Śląska ze zmiennym szczęściem w Gdańsku

16/08/2018 02:00

Zespół Śląska Wrocław do lat 16 w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu wziął udział w silnie obsadzonym turnieju Sambor Youth Cup w Gdańsku. W sześciu potyczkach wrocławianie odnieśli dwa zwycięstwa, raz zremisowali i ponieśli trzy porażki.

Podopieczni trenera Macieja Bielskiego w grupie zmierzyli się z silnymi zespołami i niestety w każdym meczu musieli uznać wyższość rywali. Śląsk przegrał z późniejszym finalistą - Lechią Gdańsk - 1:2, Motorem Lublin 2:4 i FASE Szczecin 0:3. Zebrane doświadczenie zaowocowało bardzo szybko, bo do końca turnieju piłkarze WKS-u nie stracili gola! W potyczkach o niższe miejsca wrocławianie pokonali Arkę Gdynia 4:0, zremisowali bezbramkowo z Wartą Poznań i wygrali z GKS-em Bełchatów 2:0. Turniej zakończył się wygraną młodych piłkarzy Lecha Poznań, a szczegółowe wyniki dostępne są na oficjalnym fanpage"u imprezy.


Trener wrocławian zaznacza, że udział w turnieju spełnił swoją funkcję. - Oczywiście liczyliśmy na lepszy występ, ale nie narzekamy. Nadal jeszcze nie mamy zamkniętej kadry i mogliśmy na tle mocnych rywali sprawdzić testowanych zawodników - relacjonuje Maciej Bielski. - Ponadto cały czas doskonalimy grę w wysokim pressingu, bo takim systemem chcemy grać w lidze - podkreśla.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości