Najpóźniej pod koniec przyszłego roku mają być gotowe ostatnie bloki osiedla Nowy Grabiszyn we Wrocławiu. Powstaje ono w miejscu dawnej fabryki maszyn drogowych Fadroma.
Deweloper podzielił inwestycję na sześć etapów. Pięć pierwszych, z blisko 900 mieszkaniami, już sprzedał. Teraz szuka klientów na 282 lokale w ostatnich blokach. - Nowy Grabiszyn to w pełni funkcjonalne i doskonale zorganizowane osiedle. Między etapami zaplanowaliśmy place miejskie, stojaki rowerowe, miejsca rekreacji i odpoczynku. Wybudowaliśmy też chodniki i zaaranżowaliśmy zieleń. Wszystko po to, by stworzyć spójną i nowoczesną przestrzeń, w której chce się mieszkać i po prostu być - zachwala deweloper.
Łącznie Nowy Grabiszyn ma liczyć aż 1153 mieszkań. Można więc szacować, że zamieszka tutaj ponad 3 tysiące ludzi!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze