Utrudnienia dla pasażerów MPK – przed godz. 12 na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Fiołkowej doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedno z nich zablokowało torowisko. Do czasu usunięcia utrudnień tramwaje kursowały objazdem.
Z powodu kolizji z udziałem dwóch aut tramwaje linii 4, 5, 11 i 20 kursowały objazdem przez ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera. Autobusy linii A, 107 i 125 jechały do Oporowa zatrzymując się na wysokości przystanków tramwajowych. Ruch został już przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze