W niedzielę, około godziny 16, na wysokości ulicy Zajączkowskiej kombajn złamał słup energetyczny. Ulica była nieprzejezdna, a do czasu naprawy osiedle Świniary pozostało bez prądu.
Jak informuje Klaudia Piątek z biura prasowego Urzędu Miasta, do zdarzenia doszło na zwężonym z powodu remontu fragmencie drogi. Do czasu usunięcia awarii przez pracowników firmy Tauron osiedle Świniary pozostało bez prądu i całkowicie nieprzejezdna była ulica Zajączkowska (droga na Oborniki Śląskie). Policja zabezpieczyła zamknięcie drogi.
Prąd powrócił na osiedle około godz. 23:45.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze