Reklama

Kombajn uszkodził słup energetyczny. Na osiedlu nie było prądu

28/07/2019 20:21

W niedzielę, około godziny 16, na wysokości ulicy Zajączkowskiej kombajn złamał słup energetyczny. Ulica była nieprzejezdna, a do czasu naprawy osiedle Świniary pozostało bez prądu.

Jak informuje Klaudia Piątek z biura prasowego Urzędu Miasta, do zdarzenia doszło na zwężonym z powodu remontu fragmencie drogi. Do czasu usunięcia awarii przez pracowników firmy Tauron osiedle Świniary pozostało bez prądu i całkowicie nieprzejezdna była ulica Zajączkowska (droga na Oborniki Śląskie). Policja zabezpieczyła zamknięcie drogi.


Prąd powrócił na osiedle około godz. 23:45.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości