Reklama

Kraksa osobówki z tramwajem w centrum Wrocławia. Jedna osoba trafiła do szpitala

12/02/2023 13:08

Około południa na ul. Piłsudskiego niedaleko Dworca Głównego we Wrocławiu doszło do wypadku z udziałem tramwaju linii nr 70 oraz samochodu osobowego. Jedna osoba zabrana została do szpitala. 

Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego przy wyjeździe z parkingu dworcowego (skrzyżowanie z ul. Dworcową). 


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki audi, 23-letni mężczyzna, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo i chcąc skręcić w lewo zderzył się z tramwajem linii numer 70. Oba te pojazdy jechały w jednym kierunku - poinformował nas podkomisarz Wojciech Jabłoński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. 


Zarówno kierowca osobówki, jak i motorniczy byli trzeźwi. Kierowca audi został przewieziony do szpitala na dalszą diagnostykę. 

Reklama

Na miejscu wciąż trwają czynności policji, a to z uwagi na to, że znajdują się tam płyny eksploatacyjne. W tym rejonie mogą występować jeszcze przez jakiś czas utrudnienia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości