Reklama

Krystian Rubajczyk wzmacnia akademię Śląska

19/11/2018 01:14

Do sztabu Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław dołączył Krystian Rubajczyk. Będzie pełnił funkcję koordynatora ds. organizacyjnych i rozwoju akademii w grupach U6-U13.

Krystian Rubajczyk w Śląsku Wrocław będzie odpowiedzialny za koordynowanie i organizowanie pracy trenerów w grupach U6-U13 ze szczególnym uwzględnieniem programu rozwoju motorycznego. Ponadto uszczegółowi procedury treningowe wykorzystywane w pracy z najmłodszymi piłkarzami WKS-u. Trener Rubajczyk jest również pracownikiem Centralnego Laboratorium Naukowo-Badawczego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z którą akademia Śląska współpracuje na wielu płaszczyznach.


- Zależy nam, by naszych najmłodszych piłkarzy otaczać jak najlepszą opieką sportową i merytoryczną. Nieustannie szukamy możliwości rozwoju w obszarach, które tego wymagają i dlatego zdecydowaliśmy się na wzmocnienie naszych struktur. Krystian jak na swój wiek ma ogromne doświadczenie i myślę, że już w najbliższym czasie będziemy mogli się pochwalić pierwszym efektami wspólnych działań - mówi dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław Tomasz Horwat.

Reklama

Jest również założycielem Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej, w której wdrożył autorski program szkoleniowy i z której pierwsi wychowankowie trafili już do Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. W ostatnim czasie związany był z Akademią Piłkarską Polonii Wrocław, a w przeszłości pracował na stażach w młodzieżowej reprezentacji Polski i Cracovii.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości