Reklama

Ktoś zostawił szczeniaki w kartonie w centrum Wrocławia

06/08/2023 16:26

Przechodnie zgłosili, że w przejściu podziemnym pod pl. Jana Pawła II we Wrocławiu ktoś zostawił karton ze szczeniakami. O sprawie zaalarmowali wrocławski TOZ. 

TOZ przekazuje, że będzie szukało nowego domu dla czworonogów. - Maluchy na szczęście są całe i zdrowe. Jest ich pięć - to jedna suczka i cztery pieski. To urocze szczeniaki i po kwarantannie oddamy je w dobre ręce - zapewnia wrocławskie schronisko i jednocześnie deklaruje, że sprawa zostanie przekazana odpowiednim służbom. 


-Niestety takie sytuacje są wynikiem nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy zamiast kastrować zwierzęta, pozwalają im się mnożyć. Tymczasem władza umywa ręce - komentują wrocławianie w mediach społecznościowych. 

Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości