Przechodnie zgłosili, że w przejściu podziemnym pod pl. Jana Pawła II we Wrocławiu ktoś zostawił karton ze szczeniakami. O sprawie zaalarmowali wrocławski TOZ.
TOZ przekazuje, że będzie szukało nowego domu dla czworonogów. - Maluchy na szczęście są całe i zdrowe. Jest ich pięć - to jedna suczka i cztery pieski. To urocze szczeniaki i po kwarantannie oddamy je w dobre ręce - zapewnia wrocławskie schronisko i jednocześnie deklaruje, że sprawa zostanie przekazana odpowiednim służbom.
-Niestety takie sytuacje są wynikiem nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy zamiast kastrować zwierzęta, pozwalają im się mnożyć. Tymczasem władza umywa ręce - komentują wrocławianie w mediach społecznościowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze