Reklama

Kultowa ciężarówka Coca-Coli zaparkowała we Wrocławiu

Wrocław jest pierwszym z pięciu polskich miast, jakie znalazły się na tegorocznej trasie kultowej świątecznej ciężarówki Coca-Coli, znanej z telewizyjnych reklam tego napoju. Ciężarówka zaparkowała dziś na Placu Wolności. Przyszły ją zobaczyć prawdziwe tłumy. Aby dopchać się w jej pobliże, trzeba odstać w kolejce dobrych kilkadziesiąt minut. W środku czeka lustrzany Infinity Room, świąteczna gra z saniami mikołaja w roli głównej czy kalejdoskop z magiczną animacją.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Ciężarówka zostanie na Placu Wolności do godziny 22. Jutro będzie jeszcze na Dolnym Śląsku - zaparkuje w Lubinie.

Jej wizycie na Placu Wolności towarzyszą koncerty (o godzinie 20.45 zaśpiewa Kuba Badach). Jest też specjalnie zaaranżowana przestrzeń do zdjęć ze świąteczną ciężarówką, fotobudka 360 i spotkanie z mikołajem, „życzliwościomat", dzięki któremu będzie można przekazać posiłek potrzebującym.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/12/2024 18:24
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mdj11 - niezalogowany 2024-12-06 20:00:04

    Witam. Mam takie pytanie do władz miejskich: czy ta "kultowa" ciężarówka spełnia rygorystyczne normy emisji spalin do tego, aby została wpuszczona do ścisłego centrum miasta? Przecież ten dieslowski kopciuch pochodzi z minionej epok i spala ze 35 litrów ropy na 100 km.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Anka - niezalogowany 2024-12-07 15:44:21

    Na gaz ,to atrakcja jesteś upierdliwy,zmień lekarza bo nie te prochy bierzesz

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mdj11 - niezalogowany 2024-12-06 20:04:15

    Witam. Pytanie do władz miasta: czy ta "kultowa" ciężarówka spełnia rygorystyczne wymagania UE co do emisji spalin, że wpuszczono ja do ścisłego centrum miasta? Przecież ten dieslowski kopciuch z minionej epoki spala do 35 litrów ropy na 100 km?! A przecież miasto bardzo dba o ekologię i czyste powietrze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości