Reklama

Goście wystawy MotoClassic utknęli w polu pod Wrocławiem. "Stoimy od dwóch godzin"

Ludzie, którzy przyjechali do Ślęzy pod Wrocławiem podziwiać zabytkowe pojazdy na MotoClassic utknęli w gigantycznym korku. Kierowcy nie mogą opuścić imprezy, bo nikt nie kieruje tam ruchem. "Nie ruszyliśmy się ani metra. Po raz ostatni odwiedzamy imprezę - piszą rozzłoszczeni kierowcy.

Do naszej redakcji zwrócił się pan Piotr, który odwiedził MotoClassic w Zamku Topacz w Ślęzie. To wielka, dwudniowa impreza, na którą zjechały tysiące osób. Okazuje się, że od kilku godzin nikt nie może stamtąd wyjechać. Czy organizatorów przerosła kwestia parkingów i dojazdów na wydarzenie? Nie jest to wykluczone.

- Osoby chcące opuścić to wydarzenie jedyną możliwą drogą utknęły na środku pola w korku. Od dokładnie dwóch godzin stoimy w korku nie przemierzając ani metra. Wiele osób zadzwoniło na policję, aby pomogła w opróżnieniu korka. Organizator bezczelnie twierdzi, że policja takie zgłoszenie miała wcześniej, w co wątpimy, bo gdyby takie zgłoszenie trafiło do policji, to organizacja wyjazdu byłaby zdecydowanie lepsza. Na ten moment dokładnie od 14:15, a jest teraz 16:15 nie ruszyłem się pojazdem z dwójką małych dzieci i mam innej opcji na opuszczenie tego miejsca. Oczywiście, że już nigdy nie odwiedzę MotoClassic, ale proszę redakcję to poruszenie tej sprawy, aby organizatorzy ponieśli konsekwencję traktowania odwiedzających w ten sposób - napisał pan Piotr.

Reklama

Głos w tej sprawie zabrał również sam organizator, który przeprosił za zaistniałą sytuację. Dopiero po sygnale czytelnika zamierzał skierować tam policję i osoby, które będą kierowały ruchem. - Bardzo prosimy o cierpliwość, już jest we Wsi patrol policyjny oraz ludzie, którzy będą kierować ruchem, przepraszamy za kłopot - odpowiedziała Marta Dobosz z Motoclassic Wrocław.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/08/2025 16:54
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kaitek54 2025-08-25 00:03:52

    ludzie czy wy myslicie ta jest bagno komunikacyjne ul Parkowa i ulica Lipowa tp dobry wyjazd z tej imprezy tylko jakas meda urzednicza nie pozwala na zjazd na autostrade A4 z ulicy Lipowej tam gdzie sa nieczynne bramki na wysokosci z Karwian tam mieszka masa mlodych ludzi co traci co dzienie 40minut jadac do wroclawia niemce to zrobiłyja sam jezdziłem kilka razy na legnice i warszawę ale tetaz to nawet tam nie jeżdże chyba ze córka prosi Ale sie usmiechajcie jak ci z Jagodna az ta urzedniczyna pojdzie na emeryture i wroci mozliwosc wjazdu na A4

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kaitek54 2025-08-25 00:04:04

    ludzie czy wy myslicie ta jest bagno komunikacyjne ul Parkowa i ulica Lipowa tp dobry wyjazd z tej imprezy tylko jakas meda urzednicza nie pozwala na zjazd na autostrade A4 z ulicy Lipowej tam gdzie sa nieczynne bramki na wysokosci z Karwian tam mieszka masa mlodych ludzi co traci co dzienie 40minut jadac do wroclawia niemce to zrobiłyja sam jezdziłem kilka razy na legnice i warszawę ale tetaz to nawet tam nie jeżdże chyba ze córka prosi Ale sie usmiechajcie jak ci z Jagodna az ta urzedniczyna pojdzie na emeryture i wroci mozliwosc wjazdu na A4

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości