Reklama

Motocyklista zderzył się z osobówką. Tak wyglądał wypadek [WIDEO]

06/05/2023 16:25

Wczoraj, 5 maja na ul. Mińskiej doszło do wypadku motocyklisty i kierowcy osobówki. W sieci pojawiło się nagranie z kamerki kierowcy jednośladu. Było o włos od nieszczęścia!

Motocyklista kierował się ulicą Mińską w stronę ul. Stanisławowskiej. Z drogi wewnętrznej, przy Centrum Handlowym Mińska 58, z prawej strony, wyjechał volkswagen. Na miejscu terweniowały służby - straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ranny motocyklista trafił do szpitala.


Nagranie pochodzące z serwisu YouTube, zamieszczone na kanale "Polskie Święte Krowy":




klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości