Wczoraj, 5 maja na ul. Mińskiej doszło do wypadku motocyklisty i kierowcy osobówki. W sieci pojawiło się nagranie z kamerki kierowcy jednośladu. Było o włos od nieszczęścia!
Motocyklista kierował się ulicą Mińską w stronę ul. Stanisławowskiej. Z drogi wewnętrznej, przy Centrum Handlowym Mińska 58, z prawej strony, wyjechał volkswagen. Na miejscu terweniowały służby - straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ranny motocyklista trafił do szpitala.
Nagranie pochodzące z serwisu YouTube, zamieszczone na kanale "Polskie Święte Krowy":
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze