W sobotę, ok. godz. 9.15, auto osobowe wjechało w bariery na podwrocławskim odcinku trasy ekspresowej S5. Jeden pas ruchu był zablokowany.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że w trakcie zderzenia samochodu z barierami przy S5 nikt nie odniósł obrażeń. Do kolizji doszło między węzłami Kryniczno i Widawa Wrocław, na jezdni w kierunku Wrocławia.
Zablokowany był lewy pas ruchu. Utrudnienia zostały usunięte o godz. 11.10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze