Reklama

Nacieszyliście się wiosną? Wraca zima. We Wrocławiu spadnie śnieg!

23/03/2023 15:52

Kończy się piękna wiosenna aura we Wrocławiu. Czeka nas załamanie pogody i powrót zimy. Synoptycy zapowiadają przymrozki, a do tego śnieg i deszcz ze śniegiem.

Piątek ma być jeszcze bardzo ciepły (do 18 stoni Celsjusza w drugiej części dnia), ale pochmurny. Wieczorem może trochę popadać. W weekend zacznie się już ochładzać - w sobotę temperatura spadnie do 13 stopni, w niedzielę - do 12. Nie ma też większych szans na słońce, ale nie powinno też padać.


Załamanie pogody czeka nas w poniedziałek, kiedy to na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 stopni Celsjusza. Już w nocy z niedzieli na poniedziałek zacznie padać. Deszcz spodziewany jest też przez większość dnia w poniedziałek. Jeszcze gorzej ma być we wtorek - do 5 stopni Celsjusza i silny wiatr. Tego dnia możliwe są też opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Nocami spodziewane są przymrozki do minus 2 stopni Celsjusza. 

Reklama

Nieco cieplej - do 11 stopni - będzie dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Codziennie ma być jednak wietrznie i deszczowo. A co z prawdziwią wiosną? Niestety, na horyzoncie na razie jej nie widać. Powrót ciepłych dni czeka nas najpewniej dopiero po Wielkanocy.


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości