Reklama

Nastolatka o północy wyszła do babci. Zniknęła bez śladu. Dlaczego jej telefon nie działa?

24/02/2023 15:14

Co stało się z siedemnastoletnią Natalią Żak spod Głogowa? Podczas ostatniej rozmowy z koleżanką na messengerze nie chciała powiedzieć gdzie i z kim jest. Później nikt już nie miał z nią kontaktu. Nie daje znaku życia od ośmiu dni.


W czwartek 16 lutego w rodzinnym Przedmościu pod Głogowem Natalia spotkała się z przyjaciółką. Pożegnały się koło północy, Natalia miała iść do babci, u której planowała spać. Ale do jej domu nie dotarła. Gdy przyjaciółka zaczęła się niepokoić, Natalia odpowiadała na pytania bardzo zdawkowo. Nie chciała powiedzieć gdzie i z kim jest. Później była już niedostępna. Jej telefon jest nieaktywny, a siedemnastolatka nie daje żadnych znaków życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA NATALII


- Przyjaciółce udało się ustalić, że naprawdopodobniej 22 lutego przebywała we Wrocławiu w okolicach Dworca Głównego - informuje profil Gdziekolwiek Jesteś. Nie ma na to jednak potwierdzenia, to wyłącznie relacje jednej osoby, która miała widzieć we Wrocławiu Natalię.
 
Nastolatka ma około 165 cm wzrostu, ciemne, długie, lekko kręcone włosy, piwne oczy, jest szczupła Ubrana była w szarą bluzę i szare spodnie dresowe, różowy top granatową kurde z kaprurem oraz buty sportowe. a przy sobie czarny plecak z dużym logo Nike.


Ktokolwiek widział lub wie o losach Natalii Żak  proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.


 

r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości