Reklama

Nie żyje dolnośląska posłanka Koalicji Obywatelskiej. "Zawsze chciała łączyć"

10/08/2024 12:25

Po długiej chorobie zmarła Izabela Katarzyna Mrzygłocka, posłanka Koalicji Obywatelskiej z okręgu wałbrzyskiego. Miała 65 lat. W Sejmie pracowała przez sześć kadencji.

O śmierci posłanki poinformował klub parlamentarny KO. - Po długiej chorobie odeszła Izabela Katarzyna Mrzygłocka, posłanka ziemi wałbrzyskiej V, VI, VII, VIII, IX i X kadencji, wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego Koalicja Obywatelska, wieloletnia członkini Rady Ochrony Pracy, osoba o wielkim sercu, pełna energii i oddania sprawom publicznym. Jej odejście jest ogromną stratą dla nas. Niech spoczywa w pokoju - czytamy.


Izabelę Katarzynę Mrzygłocką żegna też Michał Jaros, szef dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. - Moja koleżanka, na którą zawsze mogłem liczyć, która zawsze chciała łączyć. Oddana sprawom, o które walczyła, w które wierzyła i Wałbrzychowi który kochała. Będziesz na zawsze Kasiu w mojej pamięci - napisał Jaros.

Reklama

- Startowała do Sejmu sześć razy i za każdym razem uzyskiwała mandat. Empatyczna, niezwykle zaangażowana w rozmaite przedsięwzięcia w regionie i w kraju, akcje charytatywne, konkursy dla dzieci i młodzieży, zawsze blisko spraw ludzi... Droga Kasiu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało! Ależ smutno - pożegnał posłankę Bogdan Zdrojewski. 


- Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania na rzecz innych. Aktywnie uczestnicząca w życiu naszego miasta. Wielka strata - napisał z kolei prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości