Reklama

Panika w podstawówce. Snajper strzelał w stronę szkoły z pistoletu

28/03/2023 16:55

Seria strzałów z pistoletu wywołała dziś panikę wśród nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Wierzyńskiego w Legnicy. W stronę szkoły strzelano z balkonu w bloku naprzeciwko placówki. Szkoła została zamknięta. Ukryte w niej dzieci krzyczały ze strachu. Zobacz film nagrany przez jednego z uczniów.

– Policja, która natychmiast pojawiła się na miejscu ustaliła, że strzały padły z zabawkowego pistoletu na kapiszony. Uspokojono sytuację w szkole. Rodzice mogli odebrać swoje dzieci – mówi komisarz Jagoda Ekiert z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Snajperem okazał się trzynastolatek. Trafił pod opiekę rodziców, ale będzie jeszcze miał do czynienia z policjantami. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci ds. nieletnich i patologii.  


– Przeżyliśmy naprawdę chwilę grozy od momentu, w którym otrzymaliśmy od syna film. Odległość była duża, więc nie było widać, że strzelającym jest dziecko i że w ręce trzyma zabawkę. Wszystko wyglądało bardzo autentycznie, byliśmy przerażeni – mówi cytowana przez portal PulsLegnicy.pl mama jednego z uczniów, która przysłała nam nagranie.

Reklama

 sp_legnica


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości