Pieszo po Gądowie - tak nazywa się projekt Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, za realizację którego zabrał się magistrat. Dzięki temu na osiedlu będzie wygodniej i bezpieczniej dla pieszych.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów budowlanych wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę w ramach projektu WBO 2019 "Pieszo po Gądowie".
W jego ramach są w planie: projekt budowy wyniesionych przejść dla pieszych, projekt zagospodarowania terenu z jego doświetleniem i zazielenieniem, projekt budowy i remontu chodników, projekt przebudowy układu komunikacyjnego i organizacji ruchu docelowego.
Pod uwagę zostanie wzięty obszar ulic Drzewieckiego i Bajana. Oferty Wrocławskim Inwestycjom można składać do 24 czerwca. Na realizację zadania wybrany wykonawca będzie miał siedem miesięcy. Później przyjdzie pora na przetarg na wykonawcę prac budowlanych.
AKTUALIZACJA: Jedyną ofertę w przetargu złożyła firma DROGTIM. Opiewa ona na kwotę ponad 260 tys. zł.
CZYTAJ TEŻ: KTO WYBUDUJE KOLEJNY ODCINEK TRAMWAJU NA NOWY DWÓR?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze