Reklama

Pieszo po Gądowie. Miasto przystępuje do realizacji projektu WBO

22/06/2020 11:10

Pieszo po Gądowie - tak nazywa się projekt Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, za realizację którego zabrał się magistrat. Dzięki temu na osiedlu będzie wygodniej i bezpieczniej dla pieszych.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów budowlanych wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę w ramach projektu WBO 2019 "Pieszo po Gądowie".


W jego ramach są w planie: projekt budowy wyniesionych przejść dla pieszych, projekt zagospodarowania terenu z jego doświetleniem i zazielenieniem, projekt budowy i remontu chodników, projekt przebudowy układu komunikacyjnego i organizacji ruchu docelowego.


Pod uwagę zostanie wzięty obszar ulic Drzewieckiego i Bajana. Oferty Wrocławskim Inwestycjom można składać do 24 czerwca. Na realizację zadania wybrany wykonawca będzie miał siedem miesięcy. Później przyjdzie pora na przetarg na wykonawcę prac budowlanych.

Reklama

AKTUALIZACJA: Jedyną ofertę w przetargu złożyła firma DROGTIM. Opiewa ona na kwotę ponad 260 tys. zł.


CZYTAJ TEŻ: KTO WYBUDUJE KOLEJNY ODCINEK TRAMWAJU NA NOWY DWÓR?

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości