Kompletnie pijany 53-letni kierowca bmw na ulicy Borowskiej we Wrocławiu wjechał w inne pojazdy. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wypadek zarejestrował inny kierowca, a nagranie zostało opublikowane na kanale Stop Cham.
Nikt inny nie został poszkodowany, poza kierowcą bmw, który został przewieziony do szpitala z uwagi na bóle w klatce. Okazało się, że mężczyzna był pijany. W jego organizmie wykryto 1,3 promila alkoholu. Najprawdopodobniej na pokładzie auta była także pasażerka, która oddaliła się z miejsca zdarzenia. Za ten czyn mężczyźnie grozi nawet do trzech lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze