Reklama

Pijany kierowca bmw staranował auta we Wrocławiu. Jest nagranie z wypadku

31/07/2024 07:56

Kompletnie pijany 53-letni kierowca bmw na ulicy Borowskiej we Wrocławiu wjechał w inne pojazdy. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wypadek zarejestrował inny kierowca, a nagranie zostało opublikowane na kanale Stop Cham.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Nikt inny nie został poszkodowany, poza kierowcą bmw, który został przewieziony do szpitala z uwagi na bóle w klatce. Okazało się, że mężczyzna był pijany. W jego organizmie wykryto 1,3 promila alkoholu. Najprawdopodobniej na pokładzie auta była także pasażerka, która oddaliła się z miejsca zdarzenia. Za ten czyn mężczyźnie grozi nawet do trzech lat więzienia.



 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości