Reklama

Piłkarska niedziela na Oporowskiej. Rezerwy Śląska zagrają z beniaminkiem

19/08/2018 02:55

W niedzielę - 19 sierpnia - rezerwy Śląska Wrocław rozegrają kolejny mecz przed własną publicznością. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Piotra Jawnego będzie beniaminek IV ligi Zjednoczeni Żarów.

Bez wątpienia Śląsk II będzie faworytem tej potyczki. W pierwszym meczu sezonu wrocławianie łatwo odprawili GKS Mirków/Długołęka, z którym wygrali aż 4:0. Zjednoczeni ambitnie walczyli w premierowym starciu na tym poziomie rozgrywkowym i choć strzelili rywalom trzy bramki, to i tak przegrali z Unią Bardo 3:5.


Niewykluczone, że niedzielne spotkanie będzie pożegnaniem z WKS-em dla Kamila Vacka i Dragoljuba Srnicia. Klub lada moment powinien rozwiązać kontrakt z tymi piłkarzami, bowiem trener Tadeusz Pawłowski nie widzi w kadrze pierwszego zespołu. Wspomniana dwójka tymczasowo zasiliła więc szeregi drugiego zespołu. Obaj zawodnicy wystąpili przed tygodniem w starciu z GKS-em, a Vacek strzelił nawet gola.

Reklama

Początek spotkania o 11 na stadionie przy ulicy Oporowskiej. Wstęp wolny.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości