W piątek przed południem na placu Społecznym doszło do niegroźnej stłuczki dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przyjechała policja. Nikomu nic się nie stało.
Uszkodzone auta nie utrudniały ruchu, bo zostały zaparkowane na pasie zieleni. Mocniej zniszczona została honda. Policja ustala przyczyny stłuczki.
Dużo poważniejszy wypadek miał miejsce w czwartek późnym wieczorem. Wiecej TUTAJ.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze