Pierwsze punkty w nowym sezonie Ekstraklasy pojawiły się już na koncie Śląska Wrocław, ale na premierowe zwycięstwo zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego jeszcze poczeka. W Szczecinie Śląsk zremisował z miejscową Pogonią 1:1, a oba zespoły zaprezentowały solidny futbol.
Na otwarcie sezonu Pogoń sprawiła sporą niespodziankę, wygrywając z broniącym mistrzostwa Polski Lechem Poznań. Śląsk zaś nie dość, że w pierwszej kolejce oberwał od Legii Warszawa aż 1:4, to jeszcze w tygodniu gościł w szwedzkim Goeteborgu na meczu eliminacji Ligi Europy. Tam też wrocławianie przegrali, a do tego ledwo wrócili do Wrocławia, by po chwili znów ruszyć w drogę, tym razem do Szczecina. To wszystko pozwalało sądzić, że mecz z Pogonią nie będzie dla wrocławian spacerkiem. Rywal pokazał, że jest groźny, a trudy podróży - zwłaszcza, że ostatnie dni były wyjątkowo upalne - też musiały dać graczom Śląska w kość.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze