Reklama

Pogrzeb Sebastiana z Wrocławia. Tłum pożegnał nastolatka

22/09/2023 14:09

Rodzina, przyjaciele, a także nauczyciele oraz koledzy i koleżanki ze szkolnej ławki pożegnali dziś zmarłego Sebastiana Mazurkiewicza. Uroczystości pogrzebowe odbyły się na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POGRZEBU


Uroczystości rozpoczęły się w samo południe na Cmentarzu Komunalnym na Osobowicach. Najpierw odbyła się Msza Święta, a następnie kondukt żałobny udał się na miejsce ostatniego spoczynku nastolatka. W uroczystościach udział wzięła m.in. rodzina, nauczyciele, koledzy i koleżanki szkoły do której chodził zmarły chłopak. 


Przypomnijmy, że 16-letni Sebastian zmarł 7 września w tajemniczych okolicznościach. Najpierw został uznany za zaginionego, ostatecznie jego ciało odnaleziono w jednym z apartamentów na Starym Mieście. W sprawie zatrzymano trzy osoby, w tym nastoletnią dziewczynę. Z wstępnych informacji wynika, że Sebastian mógł zażyć narkotyki, po których źle się poczuł. Zatrzymana przez policję trójka miała nie udzielić mu pomocy i zostawić samego w wynajętym mieszkaniu. Rodzina nastolatka ma pretensje do policji, że nie działała w tej sprawie tak jak powinna.


Czytaj także: Czy szybsza reakcja policji mogła uratować życie Sebastiana?


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości