Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Jacek Sutryk, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia, popierany także przez Rafała Dutkiewicza, SLD i UED.
W programie rozmawiamy m.in. o to skąd kandydat weźmie środki na realizację swojego programu, czy jego polityka będzie kontynuacją rządów Rafała Dutkiewicz, o udziale w debatach oraz Śląsku Wrocław i całym wrocławskim sporcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze