Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Mirosława Stachowiak-Różecka, kandydat PiS na prezydenta Wrocławia, która według sondaży o ma powalczyć o stanowisko w drugiej turze.
W programie rozmawiamy m.in. o tym, dlaczego odmówiła udziału w przedwyborczych debatach, o zmianę priorytetów miasta, które postuluje i jej dalszą przyszłość w polityce, także tej krajowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze