W piątek po południu doszło do wykolejenia tramwaju na pętli przy Parku Południowym. Tramwaj marki Modertrans wypadł z szyn.
Z uwagi na wykolejenie nie ma przejazdu przez pętlę „Park Południowy”. Tramwaje linii 9 i 15 skierowano do zajezdni GAJ.
W Uruchomiono autobusy "za tramwaj" relacji Ślężna - Park Południowy uruchomiono autobusy "za tramwaj".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze