31/08/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W piątek po południu doszło do wykolejenia tramwaju na pętli przy Parku Południowym. Tramwaj marki Modertrans wypadł z szyn. Z uwagi na wykolejenie nie ma przejazdu przez pętlę „Park Południowy”. Tramwaje linii 9 i 15 skierowano do zajezdni GAJ.
Autor: Łukasz Juhas
Autor: Łukasz Juhas
Autor: Łukasz Juhas
Autor: Łukasz Juhas
Autor: Łukasz Juhas