Kolejna wstrząsająca interwencja wrocławskiej Ekostraży. W jednym z mieszkań na ulicy Traugutta wolontariusze znaleźli w mieszkaniu przywiązaną do parapetu, młodą suczkę.
Najprawdopodobniej suczka z Traugutta była przywiązana do gwoździa w parapecie całodobowo. Lokatorzy krzyczeli na nią i rzucali w nią przedmiotami, by ją uciszyć. Jej właściciel ją porzucił - dostał nakaz eksmisji, wyprowadził się i zostawił psa na pastwę osób, które nie chciały się nim zajmować.
- Swoje potrzeby załatwiała wewnątrz, nikt nie fatygował się z nią na spacery. Brak szczepień, brak odrobaczenia, pies nigdy nie widział weterynarza na oczy - pisze Ekostraż na Facebooku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze