Reklama

Przywiązali psa do parapetu, bili go i rzucali w niego przedmiotami

30/03/2023 09:30

Kolejna wstrząsająca interwencja wrocławskiej Ekostraży. W jednym z mieszkań na ulicy Traugutta wolontariusze znaleźli w mieszkaniu przywiązaną do parapetu, młodą suczkę.

Najprawdopodobniej suczka z Traugutta była przywiązana do gwoździa w parapecie całodobowo. Lokatorzy krzyczeli na nią i rzucali w nią przedmiotami, by ją uciszyć. Jej właściciel ją porzucił - dostał nakaz eksmisji, wyprowadził się i zostawił psa na pastwę osób, które nie chciały się nim zajmować.


- Swoje potrzeby załatwiała wewnątrz, nikt nie fatygował się z nią na spacery. Brak szczepień, brak odrobaczenia, pies nigdy nie widział weterynarza na oczy - pisze Ekostraż na Facebooku.



Gdy suczka prawnie przeszła pod opiekę Ekostraży, okazało się, że jest przesłodka, dobrze wychowana i ma łagodny charakter. Można ją adoptować (SMS na nr 501 639 535).

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości