Radość w sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości po ogłoszeniu sondażowych wyników samorządowych. Kandydatka PiS-u, Mirosława Stachowiak Różecka najprawdopodbniej nie zostanie prezydentem Wrocławia, ale PiS wygrał ogólnopolskie wybory do sejmików, również na Dolnym Śląsku.
Po ogłoszeniu wyników sondażowych w sztabie PiS-u zapanowała euforia. Partia rządząca wygrała bowiem wybory do sejmików.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze