Sześć tygodni ma potrwać remont ulicy Długiej na odcinku między mostami Dmowskiego, a wjazdem na parking Obi. Prace rozpoczęły się w weekend.
W czasie remontu ulica będzie przejezdna, ale kierowcy będą mieli do dyspozycji tylko po jedym pasie ruchu w każdym kierunku (w kierunku centrum czynny jest na razie tylko prawy pas, zaś pas środkowy pozwala na skręt w kierunku Obi kierowcom jadącym od strony Popowic). Auta jadące od centrum w stronę Popowic mogą korzystać tylko z wewnętrznego pasa. Prace w tym miejscu mają się potrwać do końca marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze