W Śląsku Wrocław przed nowym sezonem Ekstraklasy praca wre, a piłkarze wkrótce wyjadą na zgrupowanie do Żagania. Od lipca zespół będzie osłabiony, bo odejdzie trzech ważnych piłkarzy, a odejście dwóch kolejnych jest bardziej niż prawdopodobne. Za to wzmocnień drużyny póki co nie widać.
Podczas przerwy w rozgrywkach, Śląsk pozyskał - przynajmniej na razie - jednego piłkarza. To 18-letni Karol Angielski, który do Wrocławia przyszedł z Korony Kielce. To zawodnik młody i, jak głoszą fachowcy, bardzo utalentowany. Śląsk kontraktując go już teraz, za kilka lat może się cieszyć z solidnego gracza ofensywnego. To jednak melodia przyszłości, a wrocławski zespół wzmocnień potrzebuje na już.Kilka tygodniu temu działacze Śląska poinformowali, że z klubem rozstanie się Oded Gavish, Marian Kelemen, Przemysław Kaźmierczak i Sylwester Patejuk. Powód rozstania jest prosty - pierwszy z wymienionych odszedł za porozumieniem stron, a pozostałym wygasł kontrakt. Zawodnicy ci nie należą już do grona najmłodszych, a zarabiali sporo. Śląsk zaś chce z jednej strony nieco odmłodzić zespół, z drugiej wprowadzić oszczędności i ustawić górny próg komina płacowego na poziomie 10 tys. euro miesięcznie dla jednego piłkarza.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze