Po ciężkim obozie w Zakopanem, piłkarze Śląska wrócili na kilka dni do Wrocławia i wyjechali na kolejne zgrupowanie, tym razem do Trzebnicy. Czeka też ich drugi zimowy sparing, w którym zmierzą się z GKS Bełchatów.
W pierwszej zimowej próbie sił Śląsk zmierzył się z czeskim Banikiem Ostrawa. Mecz rozegrano w nietypowym miejscu, bo na boisku treningowym przy hotelu GEM we Wrocławiu. Pierwotnie planowano, że oba zespoły zmierzą się na boisku przy Oporowskiej, ale zdecydowano, że lepiej oszczędzać murawę, która wcześniej okryta była grubą warstwą śniegu. W sparingu z Czechami Śląsk zaliczył remis, a gola dla wrocławian strzelił nowy kapitan drużyny, Piotr Celeban.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze