Poznaliśmy już sondażowe wyniki wyborów prezydenckich we Wrocławiu. Według badań przeprowadzonych przez pracownię Ipsos na zlecenie TVP, TVN i Polsatu, pierwszą turę wygrał Jacek Sutryk. Drugie miejsce zajęła Mirosława Stachowiak-Różecka.
Bardzo prawdopodobne, że nie będzie potrzebna druga tura. Jacek Sutryk - kandydat Koalicji Obywatelskiej - otrzymał bowiem 50,1 procent głosów, a Mirosława Stachowiak-Różecka startująca z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, ok. 27,8 procent.
Kolejne miejsca zajęli Katarzyna Obara-Kowalska (Bezpartyjny Wrocław - 6,7 %), Jerzy Michalak (BRO - 5,6 %) i Marta Lempart (Wrocław dla Wszystkich - 2,7 %).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze