Reklama

Sprawa Izabeli P. "Właśnie trafił protokół z przesłuchania"

22/08/2024 13:48

Prokuratura przesłuchała już w charakterze świadka Izabelę P., która 9 sierpnia zaginęła w tajemniczych okolicznościach na autostradzie A4 i została odnaleziona po 11 dniach, cała i zdrowa. 

Prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze przekazała, że Izabela P. została dzisiaj przesłuchana w charakterze świadka.


- Mogę tylko powiedzieć, że Izabela P. złożyła zeznania. Podała, co się z nią działo od 9 do 20 sierpnia. Zaprzeczyła, aby była pozbawiona wolności w tym czasie – czytamy w komunikacie zamieszczonym przez prokuraturę. Z treści komunikatu wynika, że wszczęte 19 sierpnia 2024 roku, przez Prokuraturę Rejonową w Bolesławcu śledztwo będzie kontynuowane.

Reklama

W trakcie przesłuchania Izabela P. miała również wyjaśnić powody swojego zniknięcia. Ich treści prokuratura nie będzie jednak ujawniać. – Musimy teraz to wszystko zweryfikować – informuje onet.pl. Prokuratura nie informuje, gdzie odbyło się przesłuchanie kobiety. Słyszymy jednak zapewnienie, że nadal przebywa ona w szpitalu. 


Przypomnijmy - poszukiwania kobiety trwały od piątku, 9 sierpnia. Odnalazła się dopiero we wtorek, 20 sierpnia. - Pani Izabela złożyła oświadczenie, że nie chce, by media informowały o miejscu jej przebywania. Nie chce kontaktu z rodziną — powiedziała kilka dni temu prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska.

Reklama

 


 


 


 


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości