Marcin Bartoń i Kuba Wiśniewski mają za sobą udane debiuty w reprezentacji Polski U15. Biało-czerwoni w drugim meczu z Irlandią wygrali 4:2, a Bartoń na swoim koncie zapisał dwa trafienia.
Reprezentacja Polski do lat 15 pokonała w rewanżu Irlandię 4:2. Wynik meczu otworzył w 7. minucie Marcin Bartoń, który kilka chwil później ponownie wpisał się na listę strzelców. Pozostałe trafienia dla Biało-Czerwonych dołożyli Krzysztof Babś i Tomasz Pieńko.
Zgrupowanie w wykonaniu wrocławskich zawodników było udane. Obaj zawodnicy zaliczyli tym samym debiut w oficjalnych meczach reprezentacji Polski. Piłkarze Śląska na co dzień trenują w zespole U15 trenerów Wołczka i Piekielnego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze