Od kilku tygodni we Wrocławiu przestają działać kolejne elektroniczne tablice mające informować na przystankach o porach przyjazdów autobusów i tramwajów. Tak jest np. na placu Jana Pawłaa II, Wróblewskiego, Kamiennogórskiej i w wielu innych miejscach. Urzędnicy rozkładają ręce: tablice się zepsuły, a za ich naprawę producent życzy sobie kosmicznych pieniędzy. Nikt inny zaś serwisem zająć się nie chciał.
Nie ma dnia, by wrocławianie nie informowali nas o nieczynnych tablicach. Zepsuły się na przystanku "Politechnika Wrocławska" w stronę centrum, na pl. Jana Pawła II, na ulicy Złotnickiej koło przystanków w stronę miasta, na przystanku przy ul. Na Ostatnim Groszu przy Biedronce, na kilku przystankach na ulicy Grabiszyńskiej, przy ul. Kosmonautów (np. na przystanku "Kamiennogórska" w stronę centrum), na przystankach w okolicy Dworca Nadodrze w stronę centrum i na ulicy Buforowej. Ta lista jest o wiele dłuższa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze