To przerażające, do czego zdolni są wrocławscy kierowcy! Czerwone światło mają za nic, piesi na przejściu nie są dla nich żadną przeszkodą, a wyprzedzanie w czasie gdy z przeciwka jedzie inne auto jest czymś zupełnie normalnym - w końcu się spieszą! To codzienność na wrocławskich ulicach, a pokazujący ją film udostępnili właśnie policjanci.
Robimy to ku przestrodze - tłumaczy policja. Film, które możecie zobaczyć poniżej powstał z nagrań z kamerek samochodowych zarejestrowanych przez innych kierowców. Policja podkreśa, że to bardzo często dowody, które pozwalają na ukaranie drogowych piratów.
- Właściciele prywatnych kamerek niejednokrotnie są świadkami bardzo niebezpiecznych manewrów na drodze. Publikujemy je ku przestrodze i przypominamy, że w przypadkach rażących naruszeń obowiązujących przepisów nie będzie pobłażania ze strony dolnośląskich policjantów - mówią funkcjonariusze.
Zawiadomienia o "piratach drogowych" można przesyłać na adres: [email protected] podając swoje dane osobowe, adres korespondencyjny, telefon, a także mile widziane są informacje o miejscu zdarzenia (nr drogi), pojazdach biorących udział w zdarzeniu (marka, numer rejestracyjny, kolor).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze