Reklama

Tragedia przy wrocławskim Rynku. Nie żyją dwie osoby. To zabójstwo?

25/02/2023 11:27

W piątek w jednym z mieszkań w kamienicy przy wrocławskim Rynku policja odnalazła ciała dwóch osób. 

Wiadomo, że w mieszkaniu odkryto ciała dwóch osób - kobiety i mężczyzny. Policja nie ujawnia ich wieku, nieoficjalnie wiemy jednak, że kobieta miała 84 lata, a mężczyzna - 48. Nie wiadomo, czy byli spokrewnieni. Policja twierdzi, że zdarzenie ma charakter kryminalny. Nie jest wykluczone, że przy Rynku mogło dojść do morderstwa, po którym sprawca popełnił samobójstwo.


- Nie podejrzewamy udziału żadnych osób trzecich w tym zdarzeniu – mówi portalowi TuWroclaw.com st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Na miejscu nadal pracują prokuratorzy, trwają oględziny - dodaje. 

Reklama

Wkrótce więcej informacji.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości