W piątek w jednym z mieszkań w kamienicy przy wrocławskim Rynku policja odnalazła ciała dwóch osób.
Wiadomo, że w mieszkaniu odkryto ciała dwóch osób - kobiety i mężczyzny. Policja nie ujawnia ich wieku, nieoficjalnie wiemy jednak, że kobieta miała 84 lata, a mężczyzna - 48. Nie wiadomo, czy byli spokrewnieni. Policja twierdzi, że zdarzenie ma charakter kryminalny. Nie jest wykluczone, że przy Rynku mogło dojść do morderstwa, po którym sprawca popełnił samobójstwo.
- Nie podejrzewamy udziału żadnych osób trzecich w tym zdarzeniu – mówi portalowi TuWroclaw.com st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Na miejscu nadal pracują prokuratorzy, trwają oględziny - dodaje.
Wkrótce więcej informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze