Bez większej przesady napiszemy, że to będzie mecz na sportowe śmierć i życie. Jeśli Śląsk Wrocław przegra, niemal na pewno pożegna się z marzeniami o medalu Ekstraklasy. A jeśli przegra Legia Warszawa, prawdopodobnie straci tytuł mistrza Polski.
W poprzedniej kolejce meczów Ekstraklasy Legia przegrała u siebie z Lechem Poznań. Dla drużyny trenera Henninga Berga była to porażka o tyle bolesna, bo kosztowała ją utratę pozycji lidera. “Kolejarz” ma obecnie dwa pkt. przewagi nad legionistami. Do zakończenia rozgrywek zostało rzecz jasna sześć kolejek i wszystko zdarzyć się może. Ale na dziś to Lech ma przed sobą łatwiejszą drogę do tytułu mistrzowskiego. Legii zaś po piętach depcze Jagiellonia Białystok, która do ekipy z Warszawy traci aktualnie dwa “oczka”.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze