Śląsk wkracza na ostatnią prostą w walce o utrzymanie w Ekstraklasie. Wrocławianie wydają się być w coraz lepszej formie, ostatnio pokonali w Poznaniu faworyzowanego Lecha. Teraz czeka ich starcie z Cracovią, która w tym sezonie należy do grona najmocniejszych zespołów w lidze.
Pewne jest, że Śląsk nie awansuje do grupy medalowej. Wrocławianie stracili na to szanse kilka kolejek temu i już teraz wiadomo, że dobiegający końca sezon, do którego przystępowali z dużymi nadziejami, mogą tylko spisać na straty. Ale jeśli Śląsk spadnie, to nie zaliczy tylko kiepskiego roku. To będzie prawdziwa katastrofa i fiasko pewnego projektu, który zaczął się kilka lat temu, gdy za reanimowanie zasłużonego klubu wzięły się władze Wrocławia. Po latach tłustych, kiedy Śląsk zdobył wszystkie możliwe ligowe medale, teraz nastał czas wyjątkowo chudy. I przed wrocławianami walka równie ważna, jak kilka lat temu, gdy po trudnej wiośnie jednak sięgnęli po mistrzostwo Polski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze