Od wczesnego rana na autostradowej obwodnicy Wrocławia trwają prace przy montażu siatek zabezpieczających. W miejscu prowadzenia robót jest zwężenie, więc wraz z narastających ruchem może powstać korek.
W piątek, 25 listopada, drogowcy pracują na autostradowej obwodnicy Wrocławia pomiędzy węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ. Roboty trwają na odcinku 900 metrów na wysokości ul. Osobowickiej (21,1 - 22 kilometr drogi). Nadal prowadzone są roboty związane z montażem siatek zabezpieczających przerwy między jezdniami na wiaduktach. Na jezdniach w obu kierunkach zablokowane są lewe pasy ruchu. Samochody przejeżdżają pasami prawymi i środkowymi.
Roboty potrwają do godz. 17.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze