Łatanie dziur w ciągu dnia na ulicy Piotra Skargi spowodowało ogromny korek. Auta zatrzymują się już na wylocie z placu Dominikańskiego w stronę ulicy Kołłątaja.
Drogowcy informują, że prace na tym odcinku wkrótce będą zakończone. Ale w kolejnych dniach rozpoczną się po drugiej stronie skrzyżowania ulicy Kołłątaja i Podwale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze