Reklama

W nocy pod Wrocławiem szukali 10-letniego chłopca

28/11/2023 12:07

Kilka godzin trwały poszukiwania dziesięcioletniego chłopca, który zaginął w nocy w Kątach Wrocławskich. Dziecko w końcu znalazło się... u cioci.

Alarm podniesiono o północy, kiedy dziecko wciąż nie wracało do domu. Wcześniej chłopiec był z mamą, odłączył się od niej gdy razem wracali do domu. To matka zgłosiła policji, że nie może nigdzie znaleźć syna.


Na równe nogi poderwani zostali policjanci i strażacy. Przez kilka godzin kilkudziesięciu funkcjonariuszy i strażaków m.in. z Kątów, Zachowic, Smolca i Gniechowic przeczesywało całą okolicę. - Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło, chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy u swojej cioci - mówi portalowi TuWroclaw.com Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Policjantka dodaje, że sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości