Natężenie ruchu i duża liczba ciężarówek spowodowały, że przejazd podwrocławskim odcinkiem autostrady A4 jest bardzo utrudniony. Korek, który utworzył się, ma kilkanaście kilometrów długości.
Kierowcy jadący autostradą A4 w kierunku granicy z Niemcami w poniedziałek, 27 lutego, muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. Z powodu natężenia ruchu i dużej liczby ciężarówek jadących autostradą przed południem utworzył się gigantyczny korek. Zator zaczyna się już na węźle Bielany Wrocławskie i ciągnie 15 kilometrów aż do węzła Kąty Wrocławskie. Na włączenie się do ruchu w tej sytuacji muszą poczekać w korku przed węzłem Wrocław Południe także kierowcy, którzy jadą autostradową obwodnicą Wrocławia.
Aby ominąć korek można zjechać z autostrady A4 na węźle Wrocław Wschód i kierować się do węzła Kąty Wrocławskie lub kolejnego węzła Kostomłoty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze