Po godzinie 11 na ul. Popowickiej w stronę Kozanowa zderzyły się dwa autobusy MPK. Jedna z pasażerek została niegroźnie poszkodowana.
- Mamy do czynienia z zajechaniem drogi przez inny pojazd. Jeden z autobusów musiał gwałtownie zahamować, drugi pojazd wjechał w tył - podaje Aleksander Hutyra z biura prasowego MPK Wrocław. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Jedna z pasażerek pół godziny po zdarzeniu zgłosiła dolegliwości bólowe. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu, komunikacja kursuje bez zmian.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze