W środę, około godz. 7, doszło do wypadku między węzłem Wrocław Północ i łącznikiem AOW z drogą S5 w stronę Poznania.
Bus i ciężarówka zderzyły się na obwodnicy Wrocławia, przy zjeździe na S5. Nieco później służby poinformowały, że w wypadku wziął udział także samochód osobowy. Nikt nie ucierpał. Przez kilka godzin zablokowany był tam prawy pas ruchu. Na łączniku AOW z S5, w stronę Poznania, tworzyły się duże korki. Utrudnienia usunięto ok. godz. 10:45.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze