O krok od tragedii we Wrocławiu. Dzięki szybkiej akcji ratowników wodnych udało się uratować życie 60-letniego mężczyzny, który topił się w Odrze w okolicach Mostów Pomorskich.
W poniedziałek chwilę po 12 otrzymaliśmy zgłoszenie ze straży pożarnej we Wrocławiu, że w Odrze w centrum Wrocławia prawdopodobnie znajduje się człowiek - relacjonują ratownicy WOPR. Po kilku minutach byli już na miejscu. Przy kratach elektrowni wodnej faktycznie znaleźli człowieka. Wyciągnęli go na brzeg i wspólnie ze strażakami zaczęli reanimację. 60-latek został następnie przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.
Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się w rzece.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze