Reklama

Wrocław: Dzieci świętowały początek ferii na cienkim lodzie. Policja przyjechała w porę

12/01/2024 16:00

- Nie ma bezpiecznego lodu, tym bardziej, że synoptycy zapowiadają odwilż - denerwują się ratownicy wrocławskiego Wodnego Ochodniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziś po godz. 13 interweniowali na Stawie Pilczyckim, gdzie czworo uczniów pobliskiej szkoły świętowało rozpoczęcie ferii, ślizgając się po cienkim i kruchym lodzie.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI


Na miejsce błyskawicznie wezwano ratowników, policjantów i strażaków. Na szczęście policji szybko udało się przywołać czterech chłopców na brzeg. Cali i zdrowi zostali przekazani pod opiekę rodziców. 


- Zaczęły się ferie zimowe, nie ma bezpiecznego lodu, tym bardziej, że synoptycy zapowiadają odwilż. Nie wchodź na lód, zachowaj szczególną ostrożność. Obserwuj akweny, widzisz zagrożenie na lodzie i w wodzie, dzwoń pod numer 984 lub 112 - apeluje WOPR.


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości