Reklama

Wrocław: Monitoring z Żabki nagrał nożownika. Policja pyta, kim jest

31/08/2023 09:39

Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowała sklepowa kamera w Żabce może być sprawcą brutalnego pobicia z użyciem noża we Wrocławiu. Doszło do niego kilka dni temu na Kościuszki. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu agresora.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Do pobicia mężczyzny doszło w piątek, 26 sierpnia we Wrocławiu przy ul. Kościuszki. Jak podaje policja - sprawca posłużył się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża tzw. "motylka". Okazało się, że mężczyznę nagrał sklepowy monitoring w pobliskim sklepie Żabka, dlatego teraz mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu domniemanego sprawcy. - Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawcy tego czynu - przekazuje nam st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Każdy, kto rozpozna mężczyznę na zdjęciu bądź filmie, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem tel.: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43.

Reklama

Zobacz nagranie monitoringu 




klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości