To wydarzenie to we Wrocławiu tradycja. Po raz kolejny Moto Mikołaje wyruszyły spod Tarczyński Arena we Wrocławiu i wzięły udział w wielkiej paradzie. Finał odbędzie w domu dziecka przy ulicy Borowskiej.
MOTO MIKOŁAJE - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
W sobotę Wrocław zapełnił się motocyklami i ludźmi w czerwonych strojach, a to za sprawą parady Moto Mikołajów. Ulicami miasta przejechała parada, a jej uczestnicy, jak na prawdziwych mikołajów przystało, rozdadzą prezenty.
Trasa przejazdu rozpoczęła się pod wrocławskim stadionem. Później uczestnicy parady przejechali ulicami Lotniczą, Legnicką, Podwale, Piłsudskiego, Swobodną i Borowską, na której znajduje się miejsce docelowe.
Coroczna akcja charytatywna organizowana jest przez fundację Moto Dolls.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze